Novinky

Prebuďte v sebe vnútorné dieťa

Prebuďte v sebe vnútorné dieťa Pýtate sa, ako každý deň prežívať naplno, s chuťou a odvahou? Ako keď ste boli malé dieťa, ktoré nepoznalo strach, predsudky a obmedzenia. Je čas opäť toto dieťa v sebe prebudiť a znova žiť naplno.

Čítajte viac...

Ako zvládnuť rozvod?

Ako zvládnuť rozvod? Rozvod je nepríjemné a stresujúce obdobie. Delenie vzťahu, majetku a detí nikomu nepridá na spokojnosti. Ako to všetko zvládnuť a aké to bude mať ešte etapy? Čítajte v tomto článku...

Čítajte viac...

Je to ten pravý?

Je to ten pravý? Pre život si chceme vybrať toho pravého, tú pravú. Ako zistiť, či je to naozaj ON / ONA? Existuje pár osvedčených tipov, ktoré Vám pomôžu.Oboznámte sa s nimi. Váš výber ovplyvní totiž aj ako sa Vám bude dariť v iných oblastiach Vášho života – Vašu prácu, kariéru, vzťah k ostatným ľuďom a aj Vaše duševné aj fyzické zdravie.

Čítajte viac...

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku Vianočné priania sa nám menia s vekom. Ako deti sa tešíme na dary hmotné, no postupom času sa naše priority v živote menia, radšej obdarúvame ako dostávame a uvedomujeme si, že vzácnejšie pre nás ako darčeky sú chvíle strávené v kruhu rodiny a blízkych. Čo si darovať na Vianoce?

Čítajte viac...

...aby Vianoce boli naozaj pokojné a veselé

...aby Vianoce boli naozaj pokojné a veselé Vianoce sú predo dvermi a naším želaním je ich prežiť čo najpokojnejšie a najveselšie. Chceme si predsa oddýchnuť, načerpať nové sily, no predovšetkým potešiť našich blízkych a zažiť s nimi krásne chvíle. Ako to všetko dosiahnuť? Dá sa to vôbec v predvianočnom strese a chaose?

Čítajte viac...

Ako sa vyrovnať so smútkom zo straty blízkej osoby

Ako sa vyrovnať so smútkom zo straty blízkej osoby Ak odíde blízky človek, je to pre nás ťažké. Bolesť sa rozleje do celej našej duše. Ako sa s tým vysporiadať? Ako sa aspoň trochu vyrovnať s bolestnou stratou? Čo pomáha? Prinášam zopár tipov, ktoré pomohli mne a mojej rodine

Čítajte viac...

Ako si udržať vzťah

Ako si udržať vzťah Váš partnerský vzťah už nie je to, čo býval kedysi? Zažívate nedorozumenia a prichádza nuda? Ako znova vzťah oživiť, cítiť sa so svojím partnerom dobre a zažívať krásne chvíle plné intimity, porozumenia a lásky?

Čítajte viac...

Ako sa zbaviť strachu a úzkosti?

Ako sa zbaviť strachu a úzkosti? Aj Vy pociťujete vo svojom živote strach? Neviete si s ním poradiť? Tu je zopár tipov, ako na to.

Čítajte viac...

5 krokov k väčšej sebaláske

5 krokov k väčšej sebaláske Chceli by sme, aby nás mal rád náš partner, rodičia, deti, šéf, kolegovia, no priznajme si otvorene, máme sa radi my sami? Čo robiť, aby sme sa naučili mať radi samých seba?

Čítajte viac...

Návyky, zlozvyky a ako na ne

Čo s návykmi, ktoré v našom živote neplnia pozitívnu úlohu? Tieto návyky s negatívnym dopadom na náš život, zdravie, či okolie zvykneme nazývať zlozvyky. Poďme sa teraz pozrieť na to, ako sa takýto zlozvyk vytvára a ako sa ho účinne a natrvalo zbaviť.

Čítajte viac...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info