Novinky

Je to ten pravý?

Je to ten pravý? Pre život si chceme vybrať toho pravého, tú pravú. Ako zistiť, či je to naozaj ON / ONA? Existuje pár osvedčených tipov, ktoré Vám pomôžu.Oboznámte sa s nimi. Váš výber ovplyvní totiž aj ako sa Vám bude dariť v iných oblastiach Vášho života – Vašu prácu, kariéru, vzťah k ostatným ľuďom a aj Vaše duševné aj fyzické zdravie.

Čítajte viac...

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku Vianočné priania sa nám menia s vekom. Ako deti sa tešíme na dary hmotné, no postupom času sa naše priority v živote menia, radšej obdarúvame ako dostávame a uvedomujeme si, že vzácnejšie pre nás ako darčeky sú chvíle strávené v kruhu rodiny a blízkych. Čo si darovať na Vianoce?

Čítajte viac...

...aby Vianoce boli naozaj pokojné a veselé

...aby Vianoce boli naozaj pokojné a veselé Vianoce sú predo dvermi a naším želaním je ich prežiť čo najpokojnejšie a najveselšie. Chceme si predsa oddýchnuť, načerpať nové sily, no predovšetkým potešiť našich blízkych a zažiť s nimi krásne chvíle. Ako to všetko dosiahnuť? Dá sa to vôbec v predvianočnom strese a chaose?

Čítajte viac...

Ako sa zbaviť strachu a úzkosti?

Ako sa zbaviť strachu a úzkosti? Aj Vy pociťujete vo svojom živote strach? Neviete si s ním poradiť? Tu je zopár tipov, ako na to.

Čítajte viac...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info