Novinky

Ako zvládnuť rozvod?

Ako zvládnuť rozvod? Rozvod je nepríjemné a stresujúce obdobie. Delenie vzťahu, majetku a detí nikomu nepridá na spokojnosti. Ako to všetko zvládnuť a aké to bude mať ešte etapy? Čítajte v tomto článku...

Čítajte viac...

Je to ten pravý?

Je to ten pravý? Pre život si chceme vybrať toho pravého, tú pravú. Ako zistiť, či je to naozaj ON / ONA? Existuje pár osvedčených tipov, ktoré Vám pomôžu.Oboznámte sa s nimi. Váš výber ovplyvní totiž aj ako sa Vám bude dariť v iných oblastiach Vášho života – Vašu prácu, kariéru, vzťah k ostatným ľuďom a aj Vaše duševné aj fyzické zdravie.

Čítajte viac...

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku Vianočné priania sa nám menia s vekom. Ako deti sa tešíme na dary hmotné, no postupom času sa naše priority v živote menia, radšej obdarúvame ako dostávame a uvedomujeme si, že vzácnejšie pre nás ako darčeky sú chvíle strávené v kruhu rodiny a blízkych. Čo si darovať na Vianoce?

Čítajte viac...

Ako si udržať vzťah

Ako si udržať vzťah Váš partnerský vzťah už nie je to, čo býval kedysi? Zažívate nedorozumenia a prichádza nuda? Ako znova vzťah oživiť, cítiť sa so svojím partnerom dobre a zažívať krásne chvíle plné intimity, porozumenia a lásky?

Čítajte viac...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info