Novinky

Je to ten pravý?

Je to ten pravý? Pre život si chceme vybrať toho pravého, tú pravú. Ako zistiť, či je to naozaj ON / ONA? Existuje pár osvedčených tipov, ktoré Vám pomôžu.Oboznámte sa s nimi. Váš výber ovplyvní totiž aj ako sa Vám bude dariť v iných oblastiach Vášho života – Vašu prácu, kariéru, vzťah k ostatným ľuďom a aj Vaše duševné aj fyzické zdravie.

Čítajte viac...

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku

Na Vianoce si darujme pozornosť a lásku Vianočné priania sa nám menia s vekom. Ako deti sa tešíme na dary hmotné, no postupom času sa naše priority v živote menia, radšej obdarúvame ako dostávame a uvedomujeme si, že vzácnejšie pre nás ako darčeky sú chvíle strávené v kruhu rodiny a blízkych. Čo si darovať na Vianoce?

Čítajte viac...

Ako sa vyrovnať so smútkom zo straty blízkej osoby

Ako sa vyrovnať so smútkom zo straty blízkej osoby Ak odíde blízky človek, je to pre nás ťažké. Bolesť sa rozleje do celej našej duše. Ako sa s tým vysporiadať? Ako sa aspoň trochu vyrovnať s bolestnou stratou? Čo pomáha? Prinášam zopár tipov, ktoré pomohli mne a mojej rodine

Čítajte viac...

5 krokov k väčšej sebaláske

5 krokov k väčšej sebaláske Chceli by sme, aby nás mal rád náš partner, rodičia, deti, šéf, kolegovia, no priznajme si otvorene, máme sa radi my sami? Čo robiť, aby sme sa naučili mať radi samých seba?

Čítajte viac...

Návyky, zlozvyky a ako na ne

Čo s návykmi, ktoré v našom živote neplnia pozitívnu úlohu? Tieto návyky s negatívnym dopadom na náš život, zdravie, či okolie zvykneme nazývať zlozvyky. Poďme sa teraz pozrieť na to, ako sa takýto zlozvyk vytvára a ako sa ho účinne a natrvalo zbaviť.

Čítajte viac...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info